Felgi z włókna węglowego Blackstone Tek

Blackstone Tek to największy na świecie producent felg motocyklowych z włókna węglowego posiadający certyfikat jakości ISO9001:2015. Ponad 30.000 felg firmy Blackstone Tek jeździ obecnie na motocyklach klasy sport, super sport, street oraz custom. Felgi Blackstone TEK produkowane są dla ponad 200 modeli motocykli 20 różnych producentów. Teraz dzięki District21 dostępne są również w Polsce!

Koła z włókna węglowego firmy BlackStone Tek są najbardziej efektywnym ulepszeniem, które możesz dodać do swojego motocykla. Szukasz sposobów na zwiększenie mocy? Zacznij od zmniejszenia masy! Włókno węglowe to najbardziej zaawansowany technologicznie materiał na świecie – lekki, wyjątkowo mocny, piękny i stylowy, stosowany przez zawodników sportowych w celu znaczącego poprawiania osiągów.

Wyprodukowana w jednym procesie formowania felga, jest o wiele mocniejsza niż jakakolwiek standardowa lub magnezowa felga. Jest również znacznie lżejsza – różnica w wadze to 40%- 60% na korzyść felgi karbonowej. Kupując felgi BlackStone Tek możesz być pewny, że będziesz posiadać produkt będący wynikiem dziesięcioleci badań, rozwoju technologii, testowania i certyfikacji przez światowe organizacje branżowe, w tym niemiecki TÜV.

Jeżeli nie możesz znaleźć modelu swojego motocykla skontaktuj się z nami pod adresem info@district21.pl.