O NAS

DISTRICT21® TWORZĄ MOTOCYKLIŚCI, KTÓRZY O LINIĘ PRODUKTÓW DBAJĄ TAK JAK O SWOJE WŁASNE MASZYNY

Marka District21 powstała, abyś mógł ponownie spojrzeć na swój motocykl z dumą i cieszył oko z każdym spojrzeniem. Znamy więź, jaka łączy motocyklistę z jego maszyną i chcemy ją wzmacniać, abyś mógł dłużej cieszyć się tym wyjątkowym uczuciem.

Właśnie dlatego spędziliśmy setki godzin poszukując i testując produkty najwyższej jakości, aby jako motocykliści móc polecić je motocyklistom.

W Twoje ręce oddajemy linię wyjątkowych produktów, idealnie dopasowanych do najbardziej popularnych marek motocykli. Jakość wykonania, trwałość, wyjątkowe wzory i przejrzystość procesu zakupu to elementy które wyróżniają nas spośród innych.

Nasze produkty nie idą na kompromis jakości dla ekonomii. Zanim oddamy je w Twoje ręce sami testujemy je na własnych maszynach. Wierzymy, że aby móc polecać nasze produkty innym musimy wiedzieć o nich wszystko, dlatego nie znajdziesz w naszym sklepie setek kategorii produktów, ale te które znajdziesz jeżdżą z nami na co dzień.   

District21 jest bezpośrednim dystrybutorem GPR Exhaust Systems, Blackstone Tek oraz Vortex Racing w Polsce. To oznacza, że nasze produkty trafiają co Ciebie bezpośrednio od producentów, a nie są redystrybuowane przez kilka różnych podmiotów.

DISTRICT21® jest znakiem zastrzeżonym chronionym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej na bazie przepisów Urzędu Patentowego. Zdjęcia, opisy produktów, tłumaczenia, materiały graficzne stanowią własność intelektualną DISTRICT21. Zakaz wykorzystania, kopiowania materiałów stanowiących własność intelektualną.

.

.